• https://www.facebook.com/belediye.bocekilaclama
  • https://twitter.com/belediyeilacla
        GARANTİLİ PİRE İLAÇLAMA % 100 ANINDA ÇÖZÜM                                   

              HEMEN ARAYIN, PİRELERDEN KURTULUN                                                             

  EN UYGUN BÖCEK İLAÇLAMA İLE BÖCEK İLAÇLAMA YAPTIRIN

                      BÖCEKLERDEN HEMEN KURTULUN.


  Alo Acil İlaçlama

     Alo Acil    İlaçlamaya
  Hoşgeldiniz

  Yapılan başvurular, resmi çalışma gün ve saatlerinde işleme alınacaktır.

  Acil başvurularınız için, 7 gün 24 saat aktif olan 

  ALO (0212) 555 87 95 Çağrı Merkezimizi aramanız rica olunur!
  İSTANBUL-KÜÇÜKÇEKMECE İLAÇLAMA
  İstanbul geneline haşere ilaçlama yapan böcek ilaçlama firmamız,siz değerli küçükçekmece halkına 7/24 Pire Isırıgı olmaması için,en uygun pire ilaçlama fiyatı ile sağlıklı pire ilaçları ile pire ilaçlama yapar.Haşere ilaçlama ya farklı boyut getiren küçükçekmece ilaçlama şirketimiz,kaliteli ilaçlama makinaları ile böcek ilaçlama-fare ilaçlama çözümü sunmaktadır.

  SON DAKİKA HABER!ÜLKEMİZDEN DÜNYADAN HABERLER
  Site Haritası

  Sultangazi Belediyesi İlaçlama

  SULTANGAZİ BELEDİYESİ İLAÇLAMA VE DEZENFEKSİYON HİZMETLERİ ŞİRKETİ 0212 555 87 95

  Sultangazi belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü tarafından yetkili, sivrisinek, karasinek, kene, fare, haşere gibi kent zararlılarına karşı mücadele çalışmalarını uzman personel denetiminde WHO’nun ( Dünya Sağlık Örgütü ) önerdiği ilaç ve yöntemlerle Doğa ve Çevreyi koruma amaçlı olarak sürdürmektedir. 


  Bu kapsamda, SULTANGAZİ BELEDİYESİ İLAÇLAMA yıl boyunca larva, uçkun, açık alan kene, kapalı alan haşere ve dezenfeksiyon çalışmaları yapmaktadır.

  SULTANGAZİ BELEDİYESİ İLAÇLAMA Ayrıyeten bütün kamu kurumları, okullar ve camilerde ilaçlama ve dezenfeksiyon çalışmaları yapmaktadır.

  Sultangazi Belediyesi, sağlıklı ve yaşanası temiz bir çevre için ilaçlama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
  Sultangazi İlçesinin genelinde tüm mahalle ve sokaklar uçan ve yürüyen haşerelere karşı etkin bir biçimde ilaçlanıyor. Ayrıca Mimar Sinan Kent Ormanı ile Hacı Bektaş-ı Veli Kent Ormanı’nda da ilaçlama çalışması yapılıyor.

  Sultangazi Belediyesi, uçan ve yürüyen haşerelerle mücadele için ilaçlama çalışmalarını sürdürüyor. Belediye ilaçlama ekipleri periyodik olarak  ilçedeki tüm mahalle ve sokakları haşerelere karşı ilaçlıyor.

   Sultangazi belediyesi ilaçlama

  İlaçlama çalışmasıyla sinek, sivrisinek, karasinek, ağaçlardaki tırtıl, yaprak bitleri, yaprak güveleri ve akarlar ile Kırım Kongo Kanamalı Ateşli (KKKA) Hastalığı’na yol açan keneye karşı etkin bir haşere ilaçlama çalışması yapılıyor.

  Kent Ormanı da İlaçlandı

  İstanbul’un sayılı mesiri alanlarından birisi olan Sultangazi Kent Ormanı da haşerelere karşı periyodik olarak ilaçlanıyor. Haşere İlaçlama çalışması, Sultangazi Kent Ormanı’nın bulunduğu Alibey Havzası genelinde yapılıyor.

  Ziyaret Bilgileri
  Aktif Ziyaretçi1
  Bugün Toplam27
  Toplam Ziyaret86402
  HAŞERE İLAÇLAMA
  İLAÇLAMA ŞİRKETİ
  ARI İLAÇLAMA