• https://www.facebook.com/belediye.bocekilaclama
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=https://wa.me/05392026854?text=Merhaba%20%C4%B0la%C3%A7lama%20Hizmeti%20Almak%20istiyorum.
  • https://twitter.com/belediyeilacla

   istanbul belediyesi yetkili böcek ilaçlama WhatsApp Hattı

        GARANTİLİ PİRE İLAÇLAMA % 100 ANINDA ÇÖZÜM                                   

              HEMEN ARAYIN, PİRELERDEN KURTULUN                                                             

  EN UYGUN BÖCEK İLAÇLAMA İLE BÖCEK İLAÇLAMA YAPTIRIN

                      BÖCEKLERDEN HEMEN KURTULUN.


  FABRİKA BÖCEK İLAÇLAMA  Fabrika veya depolarda en çok böcek,pire,fare,akrep sorunu gözlemlenketedir.
  Fabrika böcek ilaçlama sistemimiz insanların çıkmasına gerek olmadan kokusuz ilaçlama şeklinde garantimiz kapsamındadır.

  Fabrika İlaçlama
  Fabrika ilaçlama, diğer yaşamalanlarından daha çok önem gösterilmesi gerekken ortamlardır. Bir fabrikada kontrol altına alınamayan haşere bazen çevresindeki yaşam ortamlarına bazen bir mahalleyi tehtid altına alabilmektedir. Bu sebepten hassasiyet ile keşif yapılmalı ve doğru ilaçlama yöntemleri ve ilaçları kullanarak haşerelere savaş açılmalıdır.
  Fabrikanın konumuna göre açık alanları da düşünülmeli , Fabrikaların açık alanları çok ise, ilaçlama sonrası dış mekanları mesken edinip ilacın etkisi geçdikten sonra tekrar fabrikaya gireceklerdir. Bu sebepten açık alanlarında iç mekanları ile birlikte ilaçlamak çok önem arz etmektedir. Yakınında kanalizasyon var ise fare ve lağım faresi gibi iri kemirgenlere rastlanmak mümkün olabilir. Bu alanlarda ilaçlama öncesi keşfedilip oralarıda ilaçlama ile islah etmek gerekmektedir.
  Sağlık Bakanlığınca onayı alınmış, yetkili ruhsat sahibi ilaçlar mutlaka kullanılmalıdır.