• https://www.facebook.com/belediye.bocekilaclama
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=https://wa.me/05392026854?text=Merhaba%20%C4%B0la%C3%A7lama%20Hizmeti%20Almak%20istiyorum.
  • https://twitter.com/belediyeilacla

   istanbul belediyesi yetkili böcek ilaçlama WhatsApp Hattı

        GARANTİLİ PİRE İLAÇLAMA % 100 ANINDA ÇÖZÜM                                   

              HEMEN ARAYIN, PİRELERDEN KURTULUN                                                             

  EN UYGUN BÖCEK İLAÇLAMA İLE BÖCEK İLAÇLAMA YAPTIRIN

                      BÖCEKLERDEN HEMEN KURTULUN.


  BAHÇE İLAÇLAMA  Hayatımızda dinlenme ve konaklama mekanları olan evlerin etrafındaki yeşil alanlar olan bahçelerde bahçe ilaçlama yaptırılması bazı zararlı haşere türlerinin binalara girişlerinin önlenmesi ve yeşil alanlardaki bitkilerin kemirgen haşerelerden korunması için her sene yaptırılması gereken bir ilaçlama şeklidir. Bahçe ilaçlama hizmeti karınca, salyangoz, kertenkele, fare, karınca, kırkayak, kulağa kaçan ve pirelerin önlenmesi için çok önemlidir. Bahçeler pek çok haşere türünün barındığı yerler olup özellikle kedi ve köpeklerin buralarda dolaşması nedeni ile buralara pire bulaşması meydana gelmekte olup pirelerden kurtulmak için bahçe ilaçlama yaptırmak gereklidir. belediye ilaçlama firması olarak bahçe ve binaların etrafının haşerelerden arındırılması için spreyleme ve püskürtme yöntemi ile haşere kontrol hizmetleri sunuyoruz. Yaşam alanlarımızdan çıktığımızda nefes aldığımız, zevklerimize göre düzenlemelerini yaptığımız, gerektiğinde meyve ve sebze yetiştirdiğimiz bahçelerimiz çok çeşitli haşerelerin barındığı kesindir. Bahçe ilaçlama yetiştirilen ürünlere zarar veren haşerelere ya da bahçede oluşan çiyan, salyangoz, solucan, kırmızı örümcek ve tarla faresi gibi zararlı canlıların ev içerisine girmesini engellemek amacı ile böcek ilaçlamafirmalarının uyguladığı servisler arasında en fazla ilaçlama yaptıkları alanların en başında yer almaktadır.
  Bahçe ilaçlaması nasıl yapılır?
  Bahçe ilaçlama yapılırken herhangi bir hazırlık yapılmasına gerek yoktur ve yapılacak ilaçlama şekli bahçedeki bitkilerin zarar görmesine neden olmaz. Sadece bahçenin genelinde elektrikli aletle ilaçlama yapılacağı için elektrik çekilecek bir yerin olması gerekmektedir. Her türlü haşereye göre yapılan özel böcek ilaçları ile sıvı ilaçlama uygulaması buharlama yöntemi ile uygulanabilen bahçe ilaçlama ile tüm zararlı haşerelerden kurtulmak mümkündür Kokulu bahçe ilaçlama nasıl yapılır hangi ilaçlar kullanılır diyorsanız bahçede toprak yüzeyler arasında üreyen haşerelerin bina içlerine ve ağaçlara yayılarak çeşitli zararlara sebep oldukları bilinmektedir. Bahçe ilaçlama yağmurlu ve çok rüzgar aldığı günlerde yapılamaz. Bahçede böcek ilaçlama şekli dumanlı ve sırt pompası ile yerlerin yüzeyleri ıslama şeklinde yapılıp karınca, pire, çıyan, kene, akrep benzeri böceklerin yaşam alanları yapılan ilaçlama ile yok edilebilmektedir. dinamix ilaçlama servisi olarak sizlerin ev ilaçlama, otel ilaçlama, bahçe ilaçlama, arsa ilaçlama ve araç ilaçlama gibi tüm açık ve kapalı alanlarda ilaçlama taleplerinize en etkili uygulamalar ile çözüm sunmaktayız.bahçede böcek ilaçlama
  Bahçe ilaçlamada kullanılan ilaçların özellikleri
  Kapalı alanlara oranla daha kalıcı özellikte ilaçların kullanılması bahçe ilaçlamada kullanılan ilaçlar için yeşil alanlarda sürekli böcek ve haşere göçünün yaşandığı bu açık alanlara yönelik en etkili haşere mücadele ilaçları kullanılmaktadır. Bahçede kullanılan haşere ilaçları öncelikle ağaçlara ve çimlere zarar vermeyen özellikteki ilaçlardan seçilmeli toprak yüzeylerde uzun süre böcek öldürücü etkisi ile bahçeye musallat olan zararlı haşerelerin imha edilmesi sağlanmalıdır. Bahçede böcek ilaçlama ev ilaçlaması ile daha farklı olup evde her türlü ilaç kullanım gibi bir seçenek mümkün olamaz ancak bahçelerde halk sağlığı ilaçlarına ek olarak ağaçlara ve bitkilere zararı olmayan kokulu bitki ilaçları kullanılabilir. Bahçe ilaçlama için kullanılan haşere ilaçları haşerelerin türüne göre değişken olabilirken toprakta bulunan zararlı böceklerin yuvalandıkları alanlardan uzak tutulması içinde titizlikle seçilmelidir. bahçe ilaçlama esnasında binaların dış duvarları belirli yükseklikte ilaçlamaya tabi tutularak bahçeden bina içine ve evlere girmeye çalışan zararlı böceklerin engellenmesi çok önemlidir. dinamikx ilaçlama ekibi olarak bahçe ilaçlaması ve diğer tüm yaşam alanlarında görülen zararlı böceklerin imha edilmesi için birinci sınıf haşere ilaçları kullanarak profesyonel olarak böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Tüm böcek sorunlarınız da bizi arayıp baş edemediğiniz tüm haşerelerden gönül rahatlığı içinde dinamix ilaçlama ile kurtulabilirsiniz.