• https://www.facebook.com/belediye.bocekilaclama
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=https://wa.me/05392026854?text=Merhaba%20%C4%B0la%C3%A7lama%20Hizmeti%20Almak%20istiyorum.
  • https://twitter.com/belediyeilacla

   istanbul belediyesi yetkili böcek ilaçlama WhatsApp Hattı

        GARANTİLİ PİRE İLAÇLAMA % 100 ANINDA ÇÖZÜM                                   

              HEMEN ARAYIN, PİRELERDEN KURTULUN                                                             

  EN UYGUN BÖCEK İLAÇLAMA İLE BÖCEK İLAÇLAMA YAPTIRIN

                      BÖCEKLERDEN HEMEN KURTULUN.


  YERLİ BÖCEK İLAÇLAMA

  İlaç imalatının Ülkemizde yapılmasının gündemde olduğu şu günlerde,Böcek İlacı kullanımınında tamamen yerli ürünler kullanılarak yapılmasının doğru olacağı kanaatini taşıyoruz.

  İlaç baronlarının ikinci dünya savaşı sonrası ellerinde kalan,insan katliyamlarında kullanamadıkları kimyasalları insan sağlığı ve ziraat alanında holdigler kurarak dünya insanına sağlık kazandırmak amacı güttükleri yalanını da çoğumuz biliyoruz.

  Kurtuluş savaşımız sonrası yine bu baronlar boş durmayıp DDT denilen,kanser kusan ilaçları ülkemiz insanının tarımsal gelişimini arttırmak gibi milli amacı savsaklayarak ülkemiz nüfusunun bugün kanserle başbaşa kalmasını sağlamışlardır.

  Önce ilacı bulup sonra hastalığı yayan bu paragöz baronların esiri olmaktan artık kurtuluyoruz.

  Milli ilaç politikasının sağlıklı ve dünyaya açılan bir yapıya sahip olması bizim için herşeyden çok önemlidir.

  Gelelim Yerli Böcek İlaçlama Konusuna; yıllarca bayer,basf türü haşere ilaçları ile böcek sorununu çözdüklerini sanan haşere ilaçlama hizmeti firmaları,Halkımızın sağlığının yaptığınız kokusuz ilaçlama veya jel ilaçlama yöntemleri ile ne hale geldiğini bir görün derim.

  Pek çok çevreyi rahatsız ettiğimizi biliyorum,fakat yıllarca süren saltanatları ve rahatları biraz bozulacak diye milli ilaç davamızdan vazgeçecek değiliz.

  Ülkemiz sanayini boyunduruk altına aldıkları yıllar artık yeter,Tüm hammaddelerimizin yurtdışındaki baronları çok uluslu holdinglerine haraç mezat satıldıkları dönemlere son verelim,yerli böcek ilacı ürünlerini üretelim,zehire zehirle değil insana zarar vermeyen biyolojik böcek ilaçları ihracatımızı ve iç piyasadaki böcek ilaçlama arzını arttıralım derim.

  Biz yıllardır Yerli Böcek İlaçlama Şİrketi olarak Türk insanının üretiminin yanındayız,biliyoruz ki biz yaparsak en iyisini yaparız.

  İstanbuldan başlattığımız Yerli Böcek İlaçlama seferberliği ülkemiz sınırlarını aşar dünyaya yayılır.

  Haydi şimdi Diğer böcek ilaçlama şirketleri kardeşlerimiz elele verelim yerli böcek ilaçlamayı yerli böcek ilaçları ile yapalım.

  Sizcede zamanı gelmedi mi?