• https://www.facebook.com/belediye.bocekilaclama
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=https://wa.me/05392026854?text=Merhaba%20%C4%B0la%C3%A7lama%20Hizmeti%20Almak%20istiyorum.
  • https://twitter.com/belediyeilacla

   istanbul belediyesi yetkili böcek ilaçlama WhatsApp Hattı

        GARANTİLİ PİRE İLAÇLAMA % 100 ANINDA ÇÖZÜM                                   

              HEMEN ARAYIN, PİRELERDEN KURTULUN                                                             

  EN UYGUN BÖCEK İLAÇLAMA İLE BÖCEK İLAÇLAMA YAPTIRIN

                      BÖCEKLERDEN HEMEN KURTULUN.


  BÖCEK İLAÇLAMA BÖCEK  Uygulamasını yaptığımız Böcek ilaçlama,böcek problemlerinin yok edilmesi amacına yönelik tüm haşere kontrol hizmetlerini kapsar.

  Hizmeti verilen böcek ilaçlama haşere yoğunluğuna bağlı olarak kokusuz böcek ilaçlama veyahutta kokulu böcek ilaçlama yöntemleri kullanılarak böceksiz bir yaşam alanının teminini amaçlamaktadır.
  İstanbul böcek ilaçlama bakımından yüksek oranda risk içerdiğinden yılda en az iki kez apartmanınızda böcek ilaçlama yaptırmanız sağlığınız açısından bir gereklilik olmaktadır.
  Ev böcek ilaçlama sistemimizi inceleyecek olursak iki türlü böcek mücadelesi yöntemi kullanmakta olduğumuz gerçeği ile karşıkarşıya kalırsınız.

  Ortamda oluşmuş böcekler için kokusuz ilaçlama,yumurtadan çıkacak böcekler için ise jel ilaçlama yöntemleri hem insan çevre sağlığı açısından güvenli ilaçlama yöntemleri olarak literatürümüzde yerini almaktadır.