• https://www.facebook.com/belediye.bocekilaclama
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=https://wa.me/05392026854?text=Merhaba%20%C4%B0la%C3%A7lama%20Hizmeti%20Almak%20istiyorum.
  • https://twitter.com/belediyeilacla

   istanbul belediyesi yetkili böcek ilaçlama WhatsApp Hattı

        GARANTİLİ PİRE İLAÇLAMA % 100 ANINDA ÇÖZÜM                                   

              HEMEN ARAYIN, PİRELERDEN KURTULUN                                                             

  EN UYGUN BÖCEK İLAÇLAMA İLE BÖCEK İLAÇLAMA YAPTIRIN

                      BÖCEKLERDEN HEMEN KURTULUN.


  GEMİ İLAÇLAMASI

  Gemi ilaçlama, son derece dikkatli ve hassas çalışılması gereken bir konudur.

  Özellikle yurt dışı gemi ilaçlama, yük gemisi ilaçlama, gemi ambarı ilaçlama, yurt içi sularda seyreden yük gemisi ve yolcu gemisi ilaçlama konularında anında dünya standartlarında çözüm sunan gemi ilaçlama şirketimiz gemilerde haşere ilaçlama yanında gemi dezenfeksiyonu alanında da çözümler sunmaktadır.

  Gemi sahipleri ve ya gemi işletmecilerinin gemi ilaçlama sistemini periyodik aralıklarla yaptırmaları halinde ekonomik gemi ilaçlama fiyatları ile gümrük ve limanlarda gemi ilaçlama yapmaktayız.

  Gemi ilaçlamada başta gelen haşere türü böcek olmakla birlikte gemi fare ilaçlamada en önemli bir mücadele türüdür.

  Özellikle yolcu ve yük gemilerinde baş gösteren tahtakurusu ile ilgili bed bug ilaçlama sistemi ile tahtakurusu ilaçlama yapmaktayız.

  Gemi acentelerinden survey işlemleri sirasında istenen gemi ilaçlama ve dezenfekte sertifikasını ve uluslar arası hava kalite sertifikasını haşere ilaçlama firmamız ilaçlama sonrası sizlere sunmaktadır.

  Amacımız yük veya yolcu taşıyan gemilerin ülkemize karantina önlemleri alınmış bir şekilde gelerek hastalık ve mikrop bulaştırmalarının önüne geçmektir.

  Haşere ilaçlama şirketimiz sadece gemi ilaçlama hizmeti sunmuyor, yat ilaçlama hizmetlerinde de uluslar arası arenada hizmet vermekteyiz.

  Yat limanında demirlemiş yat ilaçlama veya kotra ilaçlama hizmetli ile de sizlerin hizmetinizdeyiz

  Uluslar arası sularda seyahat eden gemilerin tüm haşere ve kemirgen kontrol hizmetleri dünyanın tüm ülkelerindeki makamlarda geçerli sertifikalar ile yerine getirilmekte olup ilaçlama firmamız hudut sahiller müdürlüğünden ilaçlama izin belgelidir.

  Profesyonel haşere ilaçlama kadroları ile dünya kalitesinde gemi ilaçlama hizmeti sunmakta olan dinamik Group; survey, yük sabitleme, fumigasyon hizmetlerini de profesyonel bir titizlik içerisinde ciddiyetle yerine getirmekten onur duyar.

  Gemi böcek ilaçlama hizmetleri;gemi, karafatma ilaçlama ve kontrolü,Gemi hamamböceği ilaçlama ve kontrolü gemi fare ilaçlama ve imha sistemleri, gıda ilaçlama, konteyner içi ilaçlama ve haşere kontrolü ile tüm liman serbest bölgelerde güvenilir hizmet sunmaktadır.

  Genelde ahşapta görünen tahtakurdu ilaçlama sistemimiz anında tesirli olup tahtakurtlarını yuvalarında imha edecek sistem ile uygulanmaktadır.

  Tahtakurdu ilaçlamasında asla kamaranızı veya yaşam alanınızı terk etmenize gerek yoktur.

   

  GEMİ İLAÇLAMA NEDİR? GEMİ İLAÇLAMA NEDEN YAPILIR?

  GEMİ İLAÇLAMA YÜK VEYA YOLCU GEMİSİ İLAÇLAMA OLARAK İKİ GRUBA AYRILIR.  YÜK GEMİSİ İLAÇLAMADA DOLU VEYA BOŞ AMBAR İLAÇLAMA UYGULAMASI İLE GEMİ İÇERİSİNDE OLUŞABİLECEK BÖCEKLERE FARELERE KARŞI MÜCADELE HİZMETİ VERİLMEKTEDİR.

  ULUSAL VEYA ULUSLARARASI YÜK VEYA YOLCU GEMİLERİNDE KARANTİNA UYGULAMASI GEREKMEDEN İLAÇLAMA HİZMETİ SUNMAKTAYIZ.

  YOLCU GEMİSİ İLAÇLAMA HİZMETİNDE GEMİ İÇERİSİNDE OLUŞMUŞ VEYA OLUŞMASI MUHTEMEL ZARARLILAR İÇİN HAŞERE KONTROL HİZMTİ VERİLEREK GEMİ DEZENFEKTE EDİLİR.

  Gemi ilaçlama
   gemilerdeki yatlardaki haşerelere karşı geliştirilmiş suya tuza dayanıklı haşere ilaçlama yöntemlerini kapsamaktadır.
  Gemi yat zararlıları ağaç olsun,fiberglass olsun tüm malzemelere zarar verip onların yok olmalarını sağlayacak şekilde hareket eden mikrobik canlılarla mücadele hizemti demektir.
  Türkiye genelinde ,tyolcu gemisi ilaçlama,tekne ilaçlama,yat ilaçlama,yük gemisi ilaçlama hizmetleri sunan belediye ilaçlama firmamız,istanbul belediyesi ilaçlama servisleri ile garantili ve etkili gemi ilaçlama hizmetini siz dostlarımıza sunmanın farkını yaşamaktadır.