• https://www.facebook.com/belediye.bocekilaclama
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=https://wa.me/05392026854?text=Merhaba%20%C4%B0la%C3%A7lama%20Hizmeti%20Almak%20istiyorum.
  • https://twitter.com/belediyeilacla

   istanbul belediyesi yetkili böcek ilaçlama WhatsApp Hattı

        GARANTİLİ PİRE İLAÇLAMA % 100 ANINDA ÇÖZÜM                                   

              HEMEN ARAYIN, PİRELERDEN KURTULUN                                                             

  EN UYGUN BÖCEK İLAÇLAMA İLE BÖCEK İLAÇLAMA YAPTIRIN

                      BÖCEKLERDEN HEMEN KURTULUN.


  BELEDİYE BÖCEK İLAÇLAMA  BELEDİYE BÖCEK İLAÇLAMA 0(532) 430 41 76, belediye Böcek İlaçlama, belediye pire ilaçlama ve belediye are ilaçlama ile istanbul fare ilaçlama servisi tüm fare problemlerine son veriyor.

  BELEDİYE BÖCEK İLAÇLAMA & DEZENFEKSİYON


  Belediyelerin yaşamsal alanlarda böcek ilaçlama hizmeti vermesi yasaklanmıştır.

  Böcek ilaçlama yaptırmak için,0212 555 87 95 nolu telefonu arayın.
  Bizler mevsimine göre yaşamımızın ortalama %80-90 arasını kapalı yaşam alanlarında (ev,okul,ofis,araç,vb…) geçirmekteyiz. Kapalı ortamlardaki hava dış ortama göre 2-5 kat daha kirli durumda olmaktadır.

  Soluduğumuz hava organik ve inorganik bir çok madde ile virüslere elverişli sağlıksız hale gelmektedir. Yaşadığımız bu ortamlar bakteri ve virüslerin hava yoluyla bulaşmasına uygun bulunan ortamlardır.

  Belli periyotlar ile ve uygun oranlarda verilen dezenfekte hizmeti yayılarak, oksidasyon gücü sayesinde havada karşısına çıkan patojenlerin(bakteri, virüs,mantar,vb..) hücre zarlarını parçalayarak yok eder. Patojenleri yok ettikten sonra ortam sıcaklığı,nem ve basınca bağlı olarak değişen kısa sürelerde(20-60 dakika) hammadesi olan oksijene dönüşür.

  Havadan mikrop bulaşma riski olan yerlerde (restoran ve otel mutfakları, yemek firmaları,hastaneler,tuvaletler,evler, işyerleri vb..) dezenfeksiyon kullanımı hijyenik bir ortam sağlanması konusunda önemli bir rol oynamaktadır.