• https://www.facebook.com/belediye.bocekilaclama
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=https://wa.me/05392026854?text=Merhaba%20%C4%B0la%C3%A7lama%20Hizmeti%20Almak%20istiyorum.
  • https://twitter.com/belediyeilacla

   istanbul belediyesi yetkili böcek ilaçlama WhatsApp Hattı

        GARANTİLİ PİRE İLAÇLAMA % 100 ANINDA ÇÖZÜM                                   

              HEMEN ARAYIN, PİRELERDEN KURTULUN                                                             

  EN UYGUN BÖCEK İLAÇLAMA İLE BÖCEK İLAÇLAMA YAPTIRIN

                      BÖCEKLERDEN HEMEN KURTULUN.


  MERKEZİ KALORİFER TEMİZLEME

  MERKEZİ KALORİFER TEMİZLİĞİ

  İstanbul Merkezi kalorifer temizleme, İstanbul Merkezi petek temizleme hizmetlerimiz kaliteli uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilir.

  Tekirdağ Merkezi kalorifer temizleme, Tekirdağ Merkezi petek temizleme hizmetlerimiz kaliteli uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilir.

  Çorlu Merkezi kalorifer temizleme, Çorlu Merkezi petek temizleme hizmetlerimiz kaliteli uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilir.

  Toplu konut Merkezi kalorifer temizleme, Toplu konut Merkezi petek temizleme hizmetlerimiz kaliteli uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilir.

  Apartman Merkezi kalorifer temizleme, Apartman Merkezi petek temizleme hizmetlerimiz kaliteli uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilir.

  Site Merkezi kalorifer temizleme, site Merkezi petek temizleme hizmetlerimiz kaliteli uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilir.

  Merkezi sistem kalorifer temizliğinde,uzun süre kullanılan merkezi ısıtma petek temizliği daire radyatör temizliği değil, binanın tamamının merkezi sisteminde uygulanması gereken bir temizleme işlemidir.
  Sudaki kireç açığa çıktığı zaman, ilk ısıyı gördüğü yerde yapışır kalır. Bu sebepten dolayı ilk ısıyı gördüğü yer kazan veya kombi cidarı olacağından, önce likle kazanın içerisindeki kireçlenmenin yok edilmesi gerekir.
  Kireç borularda ilerleyerek, her yerini ele geçirir.
  Borulardan çıktığı zaman en rahat yer, kalorifer peteklerinin içidir.
  Ağır olan parçacıklar (kireç ve meta parçaları) radyatörün tabanına çöker. Merkezi sisteme Dönüş hattının boru çeperinde daralma meydana geleceği getirir. Bu nedenle merkezi ısıtma sisteminde mutlaka kazan temizliği yapılmalıdır.

  Uzman merkezi sistem temizleme servisi olarak kullandığımız MC kimyasalı temizleme esnasında ve sonrasında kalıcı çözüm sunmaktadır, petekler temizleme esnasında aynı zamanda kazanın çeperine yapışan kireçleri de temizlemektir. Merkezi Kombilerde bakım olayı da mevzuda aynı kireçlenme durumu kombinin eşanjörün de gerçekleşmesidir. En çok ısıya maruz kalan Eşanjör olduğu için, temizlik esnasında kombi eşanjörüde temizlenmektedir.