• https://www.facebook.com/belediye.bocekilaclama
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=https://wa.me/05392026854?text=Merhaba%20%C4%B0la%C3%A7lama%20Hizmeti%20Almak%20istiyorum.
  • https://twitter.com/belediyeilacla

   istanbul belediyesi yetkili böcek ilaçlama WhatsApp Hattı

        GARANTİLİ PİRE İLAÇLAMA % 100 ANINDA ÇÖZÜM                                   

              HEMEN ARAYIN, PİRELERDEN KURTULUN                                                             

  EN UYGUN BÖCEK İLAÇLAMA İLE BÖCEK İLAÇLAMA YAPTIRIN

                      BÖCEKLERDEN HEMEN KURTULUN.


  İSTANBUL PİRE İLAÇLAMA

  İSTANBUL PİRE İLAÇLAMA,EKONOMİK VE GÜVENİLİR PİRE İLAÇLAMA SİSTEMLERİ İLE İSTANBUL BELEDİYESİ PİRE İLAÇLAMA KALİTE VE GARANTİSİ İLE TÜM İSTANBULDA PİRE İLAÇLAMA HİZMETİ SUNMAKTADIR.          

  DİKKKAT!!! YARGITAY KARARI GEREGİ,İSTANBUL GENELİNDE BELEDİYEMİZ MÜCAVİR ALANLARINDA 2017 YILINDA TÜM YAŞAMSAL ALANLARDA YAPILACAK BÖCEK İLAÇLAMA,PİRE İLAÇLAMA,FARE İLAÇLAMA MÜCADELESİ,APARTMAN İLAÇLAMA,DAİRE İLAÇLAMA,KÖMÜRLÜK İLAÇLAMA,BAHÇE İLAÇLAMA VE TÜM YAŞAMSAL ALANLARDAKİ İLAÇLAMA FAALİYETLERİ ÜCRETE TABİDİR.
  BU KARARA UYMAYAN BELEDİYELER HAKKNDA YASAL İŞLEM YAPILACAKTIR.
  İSTANBUL HALKINA DUYURULUR.!!

  BÖCEK ARTIŞI OLDUKTAN SONRA BÖCEK İLAÇLAMA SERVİSİ ÇAĞRILMAMASI ÇOK ÖNEMLİ BİR KONU,İSTANBUL BÖCEK İLAÇLAMA SERVİSİ YOĞUN BÖCEK YUMURTASI OLDUĞU ZAMANDA BİLE SİZE ÇÖZÜM SUNAR.

  NEDEN BELEDİYE İLAÇLAMA TERCİH EDİLİYOR ?

  Belediyeler genellikle temizlik hizmetleri verdiğinden vatandaşlar eskiden beri ilaçlama işinde belediyeleri düşünmekte ve onların evlerindeki haşere veya kemirgen istilalarını çözeceğine inanmaktadırlar.

  Oysa belediyeler de sağlık bakanlığı ruhsatlı ilaçlama firmalarından destek almakta yıllık ilaçlama sözleşmelerini de bu firmalar ile yapmaktaadır.

  Günümüzde yüzlerce pest kontol  firması hizmet vermek için en yeni teknolojiler ile yarış ederek siz halkımıza en iyi ilaçlama hizmetini sunma gayreti göstermekteler.

  Büyük şehir belediyesi ibb ve ilçe belediyelerinden daha hızlı ve kaliteli böcek ilaçlama,pire ilaçlama, akrep ilaçlama,fare ilaçlama, kene il son teknolojileri ilaçlama hizmetleri Belediye İlaçlama firmamız en son teknolojileri kullanarak en ekonomik ve garantili ilaçlama hizmeti vermektedir.

  Biz sizin sorunlarınızı çözmek için mücadele ediyoruz.

  7/24 ilaçlama sorunlarınızda bize ulaşın haşereler artık kabusunuz olmasın.

  BELEDİYE JEL İLAÇLAMA

  JEL İLAÇLAMA

  Jel ilaçlamada; ilacı yiyen haşere yuvasına döner ve orada ölür, diğer böceklerde bu ölü böcek leşlerinden beslenirler. Böylece o böceğin ölüsünü yiyen diğer böceklerde ölür ve bu sistem zincirleme olarak devam eder. Bu ilaçlama şekli 2000 yılından itibaren ülkemizde kullanılmaya başlanmış olup, uzun süre etkilidir. Jel ilaçlama özellikle hamamböcekleri üzerinde oldukça etkili olan bir ilaçlama şeklidir. Çevre ve insan için sağlıklı bir yöntemdir.

  1) Evcil hayvanlar için zararlı değildir.

  2) Kokusu yoktur.

  3) Kapı ve pencerelerin kapatılmasına gerek yoktur.

  4) Evden ayrılmanız gerekmez.

  5) İlaçlama öncesinde hazırlık yapmanıza, ilaçlama sonrası ise temizlik yapmanıza gerek yoktur.

  6) Uzun süre etkisini devam ettirir.

  7) Jel ilaçlamada ilacı yiyen haşere yuvasına döner ve orada ölür, diğer böcekler bu ölüden beslenirler. Böylece o böceğin ölüsünü yiyen böceklerde ölür ve zincirleme olarak devam eder.

  8) Çevre ve insan sağlığı üzerinde hiçbir etkisi yoktur.Aksine çok uygun bir yöntemdir.

  BELEDİYE SIVI İLAÇLAMA

  Haşerelerin yoğun olarak görüldüğü yerlere sıvı ilaçlama yapılmalıdır. Sıvı ilaçlama, sıvı püskürtme yöntemiyle yapılmaktadır. Örneğin; hamamböcekleri kapsüller halinde ürerler ve her bir kapsülde 35-40 adet yavru bulunur. Yılda 8-10 defa yumurtlayan dişi hamam böcekleri öldükleri zaman bile yumurta bırakırlar. Bu nedenle haşerelerin yoğun olduğu alanlarda etkili bir ilaçlamanın yapılması gerekmektedir. Sıvı ilaçlamada kısa zaman içinde sonuç alınır. Bu ilaçlamada mekanınızı kısa bir süre terk etmeniz gerekmektedir. İlaçlama bittikten sonra mekanınızı havalandırarak günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz.

  BELEDİYE KOKUSUZ İLAÇLAMA

  Kokusuz ilaçlama sıvı şekilde püskürtme yöntemiyle yapılmaktadır. Bu ilaçlamada mekanınızdan ayrılmanıza, mekanınızı kapatmanıza gerek yoktur. Günün herhangi bir saatinde çalıştığınız zamanda bile yapılabilir.

  ISTANBUL PİRE ILAÇLAMA FİYATLARI
  BELEDİYE EV PİRE İLAÇLAMA FİYATLARI
  BELEDİYE SİTE  PİRE İLAÇLAMA FİYATLARI
  BELEDİYE İŞYERİ PİRE  İLAÇLAMA FİYATLARI
  BELEDİYE BLOK PİRE İLAÇLAMA FİYATLARI
  BELEDİYE DEPO PİRE  İLAÇLAMA FİYATLARI
  BELEDİYE FARE PİRESİ PİRE  İLAÇLAMA FİYATLARI
  BELEDİYE KÖMÜRLÜK PİRE  İLAÇLAMA FİYATLARI
  BELEDİYE PİRE İLAÇLAMA FİYATLARI
  BELEDİYE VİLLA PİRE İLAÇLAMA FİYATLARI
  BELEDİYE  KEDİ PİRE İLAÇLAMA FİYATLARI
  BELEDİYE PİRE  İLAÇLAMA FİYATLARI İSTANBUL
  BELEDİYE HAŞERE  PİRE İLAÇLAMA FİYATLARI
  BELDİYE APARTMAN PİRE İLAÇLAMA FİYATLARI
  BELEDİYE PİRE  İLAÇLAMA FİYATLARI İST
  BELEDİYE YAZLIK PİRE  İLAÇLAMA FİYATLARI
  BELEDİYE KUŞ PİRESİ  İLAÇLAMA FİYATLARI
  BELEDİYE BİNA PİRE İLAÇLAMA FİYATLARI