• https://www.facebook.com/belediye.bocekilaclama
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=https://wa.me/05392026854?text=Merhaba%20%C4%B0la%C3%A7lama%20Hizmeti%20Almak%20istiyorum.
  • https://twitter.com/belediyeilacla

   istanbul belediyesi yetkili böcek ilaçlama WhatsApp Hattı

        GARANTİLİ PİRE İLAÇLAMA % 100 ANINDA ÇÖZÜM                                   

              HEMEN ARAYIN, PİRELERDEN KURTULUN                                                             

  EN UYGUN BÖCEK İLAÇLAMA İLE BÖCEK İLAÇLAMA YAPTIRIN

                      BÖCEKLERDEN HEMEN KURTULUN.


  Belediye İlaçlama Ücreti Değişecekmi?

  Belediyelerin 2016 da iç alanlarda ilaçlama yapmalarının yasak olduğunu belirleyen Antalya yargıtayının aldığı karara rağmen bazı belediyelerin bu yasağa uymayıp çok ucuz ilaçlama fiyatları ile ilaçlama yaptığını biliyoruz.
  Yıllardın sürdürdükleri ücretsiz ilaçlama hikayelerinin ruhsatlı ilaçlama şirketlerini yok etme amacı taşıdığını herhalde sağır sultan bile öğrenmiş durumda.

  Kış aylarında ücretsiz fare ilaçlama martavalı ile halkı yanlış yönlendirip fare ilaçlamalarından paralar alan, baharla gelmesi ile birlikte apartman böcek ilaçlama yapıyoruz, ev pire ilaçlama yapıyoruz şeklinde yazıları sokaklara asarak halkın yanlış bilgilenmesine ve yaptırdığı ilaçlamalardan memnun olmayıp biz arayarak şikayet etmesine ne kadar seyirci kalacaksınız.
  Bu konuda büyükşehir belediyesine büyük iş düşüyor, nasıl mı?
  İlçe belediyelerinden üsküdar belediyesi  böcek ilaçlama adı altında yaşamsal alanlarda 20 liralara ilaçlama yapmasına nasıl müsade ediyor veya bahçelievlerde bahçelievler belediyesinin ne hakkı varkı bahçelievler ilaçlama fiyatlarını verebiliyor.

  Peki kadıköy belediyesine ne demeli; ücretsiz kadıköy ilaçlama adı altında vatandaşlardan para topluyor.

  Peki istanbul büyükşehir belediyesi yani beyaz masa, yani 153 birimi bırakalım ilaçlama hizmetini versin, biz çalışanlarımıza ne yedireceğiz, çocuklarımızı nasıl yetiştireceğiz.

  Sağlık bakanlığı o zaman ilaçlama ruhsatlarımızı iptal etsin, belediye bizi kadrosuna alsın, çevre sağlığı hizmetleri tekelden yürüsün öylemi?

  Güçlünün güçsüzü ezdiği bir ülke görmek istemiyorum, belediyecilik anlayışı bu ise son derece yanlıştır.
  Belediyeler kanunla kendilerine ön görülen işleri yapmalılar, haşere ilaçlama hizmetleri sağlık bakanlığı yetkili haşere ilaçlama firmalarına aittir.

  İstanbul büyükşehir belediyesi ve ilçe belediyeleri bu yanlıştan derhal dönmelidirler.