• https://www.facebook.com/belediye.bocekilaclama
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=https://wa.me/05392026854?text=Merhaba%20%C4%B0la%C3%A7lama%20Hizmeti%20Almak%20istiyorum.
  • https://twitter.com/belediyeilacla

   istanbul belediyesi yetkili böcek ilaçlama WhatsApp Hattı

        GARANTİLİ PİRE İLAÇLAMA % 100 ANINDA ÇÖZÜM                                   

              HEMEN ARAYIN, PİRELERDEN KURTULUN                                                             

  EN UYGUN BÖCEK İLAÇLAMA İLE BÖCEK İLAÇLAMA YAPTIRIN

                      BÖCEKLERDEN HEMEN KURTULUN.


  İSTANBUL BELEDİYE HALKALI BÖCEK İLAÇLAMA

  Böcekler kesin çözüm üreten böcek ilaçlama firmaları tarafından yok edilirler.Halkalı Mahallesi böcek ilaçlama şirketimizle iletişime geçmeniz yeterli. Ev, işyeri, apartman fark etmeden açık kapalı mekan ilaçlamaları yapan firmamız profesyonel ilaçlama ekibipleri ile haşere problemlerine kesin çözüm sunuyor. Kanarya, Sultanmurat, Tevfikbey, Yarımburgaz, Yeşilova, Yenimahalle ve ilçenin diğer bütün mahallelerine 7/24 Alo Böcek İlaçlama-Alo Pire İlaçlamaservis hizmeti sunan ilaçlama firmamız Dünya Sağlık Örgütü onaylı ve Sağlık Bakanlığı ve gıda tarım bakanlığı yetkilisi olup ,ruhsatlı ürünlerle ilaçlama yapmaktadır. Bakanlık onaylı ilaçlarla ve eğitimli ekiplerle gerçekleştirdiğimiz ilaçlamalar, böcek sorunundan güvenilir ve son derece ekonomik bir şekilde kurtulmanız içindir. Küçükçekmece ilçesinde yer alan Halkalı, İstanbul’un en nezih yerleşim bölgelerindendir.

  Böcek İlaçlama Halkalı:pire ilaçlama Halkalı: gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz,pamuk faresi, ev faresi, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, çatı faresi, fındık faresi, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, Alman hamam böceği, kakalak, tatarcık, sivrisinek, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, karafatma, mite, tatarcık, halı böceği, uyuz böceği, sıçan gibi tüm fare ve haşere türüne karşı Haşere ilaçlama hizmeti sağlamaktayız.